Изненада! Голи жени в PLAYBOY!
БОБИ ЧОЛАКОВА
Декемврийският брой на Мъжката библия шокира читателите си с… голи сесии! Въпреки слуховете, че промените в редакционната политика на американския лицензодател ще се отразят и на българския PLAYBOY, новото издание впечатлява с не една, а две разсъблечени дами на корица. При това – близначки!
Вержиния и Гергана позират пред обектива на списанието в специална казино-сесия – а тематично броят е посветен на култа към Джеймс Бонд. Легендарни интервюта с Иън Флеминг, Шон Конъри, Пиърс Броснан и Даниъл Крейг плюс 25-те най-горещи Бонд-момичета съставят пищната секция за 007!
Но има и още! Най-великите концерти в историята на музиката, бирени столици на планетата, азбуката на Шампионската лига, борбата на алгоритмите за надмощие над човешката раса! И жени – повтаряме, голи жени!
Само в новия PLAYBOY! Вече на пазара.